Насловна

naslovna

„Виножито“ е списание – билтен на Здружението на Македонците во РС, кој ги промовира Македонците кои живеат во РС, како и нивната матична земја, Република Македонија, и како таков е единствен во Република Српска.
_______________________________________________________________________________________

„Виножито“ је часопис – билтен Удружења Македонаца РС који промовише Македонце који живе у РС, али и њихову матичну земљу, Републику Македонију, и као такав је јединствен у Републици Српској.
Виножито је македонска ријеч и значи дуга.

Advertisements

Оставите одговор

Попуните детаље испод или притисните на иконицу да бисте се пријавили:

WordPress.com лого

Коментаришет користећи свој WordPress.com налог. Одјавите се /  Промени )

Google photo

Коментаришет користећи свој Google налог. Одјавите се /  Промени )

Слика на Твитеру

Коментаришет користећи свој Twitter налог. Одјавите се /  Промени )

Фејсбукова фотографија

Коментаришет користећи свој Facebook налог. Одјавите се /  Промени )

Повезивање са %s